Turkish (Turkiye)English (United Kingdom)
24D6D2ED-0E21-46E4-A7BD-2BDB3909E393-1617-000002E685423ED8
banner_isbank
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1

  Excel Kaydet
2016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : FA Harun KÜÇÜKKILINÇ (6384536)
Hakem : FA Mahsum BAKIR (6367186), FA Ömer Kurtuluş OKAT (6376983)
Şehir : Rixos Hotel / Konya
Tarih : 09.07.2017 'e 15.07.2017
Tur 9 de 15.07.2017 da 10.00
 
MASA DERECELERİ
1. MASA
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 ANGÜN BATU PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL TUR 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 1 8 2360 3
2 BERKÜN DENİZCAN TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 ½ 1 1 1 1 1 1 0 7 ½ 2232 12
3 ALACA ALİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR 1 0 1 ½ 1 1 1 1 1 7 ½ 2087 23
4 KANSAL EVRİM DUMLUPINAR TÜRK SPOR-KKTC TUR 1 1 1 1 0 1 1 1 7 2623 37
5 METİN MEHMET ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 ½ 0 1 1 1 ½ 1 7 2221 1
6 ÇELEBİ ORHAN SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 1 0 ½ ½ 1 1 7 2144 15
7 GÜNER SATİ EMRE ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR TUR 1 1 1 ½ 1 1 ½ 0 1 7 2071 21
8 ÇELİK MUSA YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KIRŞEHİR TUR 1 1 1 1 0 ½ 1 ½ 1 7 2013 24
9 KUŞ KÖKSAL MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-EDİRNE TUR 1 1 1 1 ½ 1 ½ 0 0 6 2079 6
10 TAŞKIRAN RECEP DOBRUCA SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ 0 1 6 2049 10
11 ÖZTÜRKLER BARIŞ AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-DÜZCE TUR 1 1 ½ ½ ½ ½ 1 0 1 6 2029 19
12 AYSOY VEYSİ MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ-MARDİN TUR 1 0 1 1 ½ 1 0 1 0 5 ½ 2191 5
13 UYSAL BURAK DÜZCESPOR TUR 1 0 1 0 1 ½ 1 1 0 5 ½ 1949 32
14 EREN YUSUF KEMAL ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR 0 1 0 1 ½ ½ 1 ½ 1 5 ½ 1934 27
15 ERDEM SALİH ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ ERZURUM TUR 1 0 1 ½ 1 0 1 1 5 ½ 1858 38
16 IŞIK EŞREF ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 0 1 0 ½ 1 1 5 ½ 1822 40
17 SABAHİ ALİ CAN HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA TUR 1 0 0 1 0 1 1 1 5 2078 13
18 TAHAOĞLU UĞUR BARKIN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 0 1 0 0 ½ ½ 1 5 2021 2
19 GÖZÜBÜYÜKOĞLU SELAMİ ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 1 0 1 0 0 5 1979 25
20 MENKEN EKİN KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 1 1 1 1 ½ 0 5 1861 18
21 SUBAŞI ZEKİ SİVAS ANALİZ SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 1 1 0 0 1 0 1 5 1808 44
22 UYSAL İLYAS AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 ½ 0 1 ½ 1 1 5 1766 39
23 UZUNER TUFAN CAN ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 1 0 ½ ½ 1 0 ½ 0 1 4 ½ 1996 7
24 ERGİN FARUK ESAT ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 ½ 1 0 0 0 4 ½ 1819 33
25 TEMEL MUSTAFA ÖZEL İDARE SPOR KULUBÜ-KARAMAN TUR ½ ½ 1 0 1 1 ½ 0 0 4 ½ 1784 47
26 ARABOĞA NİZAMETTİN BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ 0 0 1 0 1 1 4 ½ 1763 30
27 BAYRAM MESUT AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 ½ 1 0 0 1 1 1 0 4 ½ 1746 31
28 AKKUŞ SUAT ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-DENİZLİ TUR 1 1 0 ½ ½ 0 0 1 0 4 1943 11
29 GÜNER BÜLENT BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-ANTALYA TUR ½ 1 0 0 1 ½ ½ ½ 0 4 1925 14
30 HATİPLİ MEHMET BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-BALIKESİR TUR 1 0 1 0 ½ ½ 0 0 1 4 1910 17
31 METE ONUR KORAY DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 0 0 1 1 0 0 1 0 4 1774 26
32 NAİLER ALİ ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ-KKTC TUR 0 0 1 1 0 1 0 0 1 4 1742 28
33 ARI AHMET NİĞDE SATRANÇ KULÜBÜ TUR 0 0 1 1 0 1 1 0 0 4 1646 51
34 CAMCI ALİ AMMAR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 0 0 ½ 0 0 1 1 3 ½ 1952 9
35 TEZEREN AHMET BÜLENT SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KONYA TUR ½ 0 1 0 0 1 0 ½ ½ 3 ½ 1864 16
36 YANIKOĞLU ÖMER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR ½ 0 1 ½ 1 0 0 ½ 3 ½ 1786 34
37 YATKIN OSMAN KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 0 1 ½ ½ 0 0 0 ½ 3 ½ 1752 22
38 KESTEL AHMET ARDA ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR 0 1 0 0 1 0 0 1 ½ 3 ½ 1694 41
39 EKİCİ CANER SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 0 ½ 0 1 0 0 ½ 1 ½ 3 ½ 1614 29
40 YARAR MUAMMER ATAKAN KARAMAN YUNUS EMRE ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 0 1 ½ ½ 0 3 1993 4
41 GÜLERDİL YAĞIZ SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 ½ 1 0 0 0 3 1890 35
42 KORKMAZ TURHAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR 1 0 ½ 0 ½ 1 0 0 0 3 1829 20
43 ATİLLA FURKAN ÖMER HARPUT SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-ELAZIĞ TUR 0 0 0 1 0 0 1 1 3 1646 43
44 ÇAY YUNUS EMRE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-GAZİANTEP TUR 0 1 0 0 1 ½ ½ 0 0 3 1619 36
45 KOYUNCU MUHAMMED TALHA HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KAHRAMANMARAŞ TUR 0 0 0 1 0 0 1 1 3 1507 48
46 ÖZDEMİR SEMİH AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ-DÜZCE TUR 0 0 0 1 0 1 0 ½ 2 ½ 1464 54
47 KİREN HALİL BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 0 0 0 1 0 ½ 0 2 1665 46
48 TAŞAL MERT AFYONKARAHİSAR TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 1 1 0 0 2 1508 45
49 SAHİL SABAHATTİN CEDİD SPOR KULÜBÜ-SİİRT TUR 0 0 0 1 0 0 1 0 2 1426 53
50 IŞIKLI MURAT SEDAT ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 1 0 0 0 0 0 1 2 1411 55
2. MASA
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 PEKTAŞ YİĞİT BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-ANTALYA TUR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 2658 14
2 ASLAN ONAT UĞUR KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 2560 22
3 ÖZSOY ALİMERT BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-BALIKESİR TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 1 1 1 8 2200 17
4 KIZILTAŞ İNANÇ VEFA BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8 1969 30
5 GÖK FATİH SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KONYA TUR 1 1 ½ 0 ½ 1 1 1 1 7 2056 16
6 MAKARACI TUNAHAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 1 1 ½ ½ ½ 0 1 6 ½ 2104 2
7 ÖZALP BURAK ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ ½ 1 ½ 1 1 6 ½ 2091 1
8 TURAN ASIM PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL TUR 1 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 6 ½ 2070 3
9 KARAKURT FAHRİ MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-EDİRNE TUR 1 1 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 6 ½ 2007 6
10 ÖZDEMİR SERHAN BERAT AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-DÜZCE TUR ½ 1 1 1 1 0 1 1 0 6 ½ 1976 19
11 AYDINALP SÜHEL ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 0 0 1 6 1908 21
12 KILIÇ İBRAHİM CEDİD SPOR KULÜBÜ-SİİRT TUR 0 1 1 1 0 1 1 1 6 1668 53
13 ERDEN FERDİ DOBRUCA SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 1 0 1 0 0 1 ½ 5 ½ 1951 10
14 GİDELİM ÖZDEN ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR ½ 1 1 ½ 1 1 0 0 ½ 5 ½ 1873 27
15 YOĞUNALİ METE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR 0 ½ 1 1 1 1 ½ ½ 0 5 ½ 1819 34
16 TABAK ORÇUN ŞEMİ ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ-KKTC TUR 0 0 1 1 ½ 1 1 0 1 5 ½ 1758 28
17 YİĞİT AHMET YASİR KARAMAN YUNUS EMRE ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 ½ 1 ½ 0 1 5 2019 4
18 DAMAR ŞEHMUS CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ-ADIYAMAN TUR 1 0 1 0 1 1 0 1 0 5 1896 8
19 KANSAL ÇAĞIN DUMLUPINAR TÜRK SPOR-KKTC TUR 1 1 0 1 0 1 0 1 5 1829 37
20 MATARACI ÖMER BARANSEL ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 ½ ½ 0 0 ½ 1 ½ 5 1773 40
21 İŞBİLİR OKAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR 0 1 ½ 0 1 1 1 4 ½ 1899 23
22 BİLİR BORA SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 0 0 1 1 0 1 ½ 1 0 4 ½ 1735 29
23 AVANOĞLU NURULLAH ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR 0 0 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ 4 ½ 1657 41
24 SÜRER SEDAT MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ-MARDİN TUR ½ ½ 0 1 0 1 ½ 0 ½ 4 1868 5
25 ÖZKAN HAKAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR ½ 0 1 ½ 0 0 1 ½ ½ 4 1811 20
26 POLAT AHMET EREN KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ 1 0 ½ 0 ½ ½ 4 1803 18
27 ÇELİK ABDULLAH YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KIRŞEHİR TUR 0 0 ½ 1 0 1 0 ½ 1 4 1746 24
28 DEMİR UĞUR ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ ½ 1 0 0 0 4 1744 25
29 AYTEKİN FURKAN EMRE ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 1 1 1 0 4 1716 33
30 AY TALHA DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 0 1 0 1 0 1 0 0 4 1696 26
31 BİTEKER MERDAN AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 1 ½ 0 0 1 ½ 4 1650 31
32 GÖK EMRE SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 0 1 0 ½ 1 0 3 ½ 1755 9
33 YILMAZ NEBİL DÜZCESPOR TUR 1 0 0 0 1 0 1 ½ 0 3 ½ 1700 32
34 YILMAZ İBRAHİM AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 0 1 ½ 1 3 ½ 1591 39
35 SABAHİ CEM HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA TUR 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3 1781 13
36 NAS MUHAMMED AKİF BAHADDİN SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 1 0 0 1 0 3 1720 35
37 ŞEKER MUHAMMED CÜNEYT ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ ERZURUM TUR 1 0 0 1 0 0 0 1 3 1578 38
38 SARIYAR MÜCAHİT ÖZEL İDARE SPOR KULUBÜ-KARAMAN TUR 0 1 0 0 1 1 0 0 0 3 1542 47
39 ÖZ MESUT KARAMAN İDMAN YURDU SPOR KULUBÜ TUR 0 ½ 0 0 1 1 ½ 0 0 3 1500 50
40 GÜL MUSTAFA HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KAHRAMANMARAŞ TUR 0 0 1 1 1 0 0 0 3 1371 48
41 ÖZCAN KADİR KUTAY ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 1 0 0 0 ½ 0 0 ½ ½ 2 ½ 1757 7
42 ÖZTÜRK OĞUZHAN HARPUT SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-ELAZIĞ TUR 0 0 0 1 0 ½ 1 0 2 ½ 1430 43
43 ASANAKUT ERDAL SİVAS ANALİZ SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 ½ 0 0 0 1 0 1 2 ½ 1412 44
44 KAYA SERDAR BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 0 0 0 ½ 0 0 0 2 1573 46
45 YEŞİLYURT CELAL NİĞDE SATRANÇ KULÜBÜ TUR ½ 0 0 0 1 0 ½ 0 0 2 1405 51
46 DOĞRU MUSTAFA AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ-DÜZCE TUR 0 0 1 0 1 0 0 0 2 1194 54
47 DEMİRBAŞ FATİH TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 0 0 0 ½ 0 0 0 0 1 ½ 1629 12
48 AVŞAR TAMER ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1046 55
3. MASA
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 SUBAŞI ÇAĞRICAN DÜZCESPOR TUR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 2506 32
2 ÖZBAĞ BERAT ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1 1 8 2035 25
3 ÇAM VEDAT MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ-MARDİN TUR 1 1 1 0 1 1 ½ 1 1 7 ½ 2119 5
4 ÜNVER CUMALİ ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 ½ ½ 1 1 ½ 1 1 7 2119 1
5 ÖNAY EMRAH ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-DENİZLİ TUR 1 1 ½ ½ 1 0 1 1 1 7 2054 11
6 PEKER SERDAR TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 ½ 1 1 1 1 1 ½ 0 7 2050 12
7 VARDAR HARUN SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 1 1 1 1 1 0 1 0 7 2008 9
8 KUL MAHİR METE SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 0 1 ½ 1 1 1 ½ 1 1 7 1926 29
9 ERSÖZ BARTU SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 1 6 ½ 2021 15
10 DİNKE ABDULLAH MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 0 1 0 1 1 1 1 6 2122 2
11 ÖZBİLİCİ ABDULLAH CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ-ADIYAMAN TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 1 0 0 6 1884 8
12 YILMAZ SERKAN AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 1 1 ½ 0 0 1 1 ½ 6 1703 31
13 ILIK ŞEVKET CEDİD SPOR KULÜBÜ-SİİRT TUR 0 1 0 1 1 1 1 1 6 1596 53
14 ŞAHİN AYTAÇ MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-EDİRNE TUR 1 1 ½ 0 1 0 1 ½ ½ 5 ½ 1901 6
15 ÇILDIR BURAK SAMET DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 0 ½ 1 1 1 1 0 0 5 ½ 1746 26
16 ANTEL ÜMİT DUMLUPINAR TÜRK SPOR-KKTC TUR 0 1 0 1 1 0 1 ½ 1 5 ½ 1734 37
17 KARATAŞ DENİZ ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 0 1 1 0 ½ 1 ½ 5 ½ 1717 40
18 BAL ENES EMRE PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL TUR 1 ½ 1 ½ ½ 0 1 ½ 5 1973 3
19 ÇAPUTÇUOĞLU ZEKİ BERKE ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 0 0 1 1 1 1 0 0 1 5 1937 7
20 TAYHAN NART MURAT AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-DÜZCE TUR ½ 1 0 1 0 1 ½ 1 0 5 1892 19
21 ATEŞ MEHMET AZİZ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR 1 0 ½ 0 0 1 1 1 ½ 5 1796 23
22 GENÇ CEZMİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR 1 ½ 1 0 ½ 1 0 1 0 5 1697 34
23 KANTAR CİHAD CELALEDDİN KARAMAN İDMAN YURDU SPOR KULUBÜ TUR 1 1 ½ 0 ½ 1 0 0 1 5 1606 50
24 BİLGİN MURAT EVRENSEL BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-ANTALYA TUR 0 1 ½ 0 1 0 1 0 1 4 ½ 1819 14
25 GÖNEN MUTLU BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-BALIKESİR TUR 1 0 1 1 1 ½ 0 0 0 4 ½ 1800 17
26 AYDIN HAKAN ARDA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR 1 0 ½ 1 1 0 ½ 0 4 1826 20
27 SARI MERT EREN KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 0 0 1 ½ 0 1 1 0 4 1707 18
28 AKYILDIZ BARIŞ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR TUR 1 0 1 0 1 0 0 0 1 4 1675 21
29 ERGİN MERİH KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 0 1 0 ½ 0 0 ½ 1 4 1642 22
30 BAŞGÜL DİNÇER BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 1 0 1 0 0 0 4 1605 46
31 BAYINDIR ABDULSAMET ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ ERZURUM TUR 1 0 0 1 1 0 0 1 4 1537 38
32 HAZAR YAHYA NİĞDE SATRANÇ KULÜBÜ TUR ½ 0 ½ 1 1 0 1 0 0 4 1512 51
33 KARADENİZ CAN SİVAS ANALİZ SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 0 1 1 0 1 4 1493 44
34 TURUŞKAN SEZER HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA TUR ½ ½ 1 ½ 0 0 1 0 3 ½ 1803 13
35 ÇELİK FARUK YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KIRŞEHİR TUR 1 0 1 0 ½ 0 0 0 1 3 ½ 1633 24
36 İSAK CAN ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR 0 1 1 0 0 ½ ½ 0 ½ 3 ½ 1607 27
37 KOCAİSPİR ALİ İHSAN ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR 0 0 0 ½ 1 1 0 1 3 ½ 1547 41
38 BİRCAN SELİM SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KONYA TUR 1 1 0 0 0 0 1 0 3 1698 16
39 DİNLER ORAL SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 1 1 0 0 3 1687 35
40 BÜYÜKBOZKOYUN BARAN ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ 0 ½ 0 0 1 0 3 1558 33
41 UZUN M.SAMİ ÖZEL İDARE SPOR KULUBÜ-KARAMAN TUR 1 0 1 0 ½ 0 0 0 0 2 ½ 1416 47
42 TOKMAK MUSTAFA AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1415 39
43 ÇELİK EMRAH ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1129 55
44 UZUN BERRA AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ-DÜZCE TUR 0 0 0 1 0 0 1 0 2 1090 54
45 ELİDOLU MEHMET HARPUT SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-ELAZIĞ TUR 0 0 0 0 0 0 0 0   734 43
4. MASA
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 AKMAN ÖZGÜR ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8 2121 1
2 DALOĞLU BERKAY SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 1 0 1 1 1 1 1 1 ½ 7 ½ 1886 29
3 CAN İLHAN AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-DÜZCE TUR 1 1 0 1 1 0 1 1 1 7 1964 19
4 TEMÜR YILMAZ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR 0 ½ 1 1 1 ½ 1 1 1 7 1777 34
5 EVİN ABDULKERİM BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ ½ 1 1 1 1 1 7 1672 30
6 MANGAL ALİ SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 0 1 ½ 0 1 1 6 ½ 1898 15
7 DÖNMEZ BATUHAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR 1 1 0 1 0 1 1 1 ½ 6 ½ 1871 20
8 BAYCAN ALPER MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-EDİRNE TUR 1 1 0 1 0 1 ½ 1 1 6 ½ 1853 6
9 SARAÇ OĞUZHAN TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 1 1 ½ ½ 1 1 0 0 6 1799 12
10 TAŞKAYA FESİH ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-DENİZLİ TUR 1 1 1 1 ½ 0 ½ 1 0 6 1793 11
11 BAŞAK UĞUR SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 1 0 1 1 1 0 1 1 0 6 1791 9
12 KONUŞOĞLU KEMAL SAFA KÖY HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ-KASTAMONU TUR 1 1 0 0 1 1 1 1 6 1742 49
13 HANCI İLKER SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 1 1 0 0 0 1 6 1717 35
14 BAHADIR MELİH DÜZCESPOR TUR 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 0 6 1698 32
15 BENEK ÖMER DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 1 0 1 1 1 1 0 0 6 1698 26
16 DANACI TURHAN CAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR TUR 1 ½ 0 0 1 1 ½ 1 1 6 1695 21
17 ENGİN EYÜP TARIK ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR 0 1 1 1 ½ ½ 0 1 1 6 1688 27
18 UYSAL UĞUR ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 0 0 1 1 1 1 6 1682 33
19 AYDIN İSMAİL CEDİD SPOR KULÜBÜ-SİİRT TUR 0 1 1 1 0 1 1 1 6 1482 53
20 KARA MAHMUT ZABİT CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ-ADIYAMAN TUR 1 0 1 1 0 1 1 ½ 5 ½ 1735 8
21 TÜRE EMRE AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 1 1 0 ½ 1 1 5 ½ 1614 31
22 SÖZEN ABDULLAH ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 1 0 ½ 1 1 1 0 0 ½ 5 1811 7
23 DEVA ATİLLA DUMLUPINAR TÜRK SPOR-KKTC TUR 1 0 1 0 1 ½ 1 4 ½ 1676 37
24 SATILMIŞ RECEP CAN AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 1 0 ½ 1 1 1 4 ½ 1592 39
25 ŞENER ATA YİĞİT BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 ½ 1 ½ 0 ½ 1 0 4 ½ 1563 46
26 ERGÜL MUSTAFA AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ-DÜZCE TUR 1 0 0 0 1 1 0 1 4 1157 54
27 KAYA MUHAMMET KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 0 1 0 1 0 0 ½ 0 3 ½ 1559 22
28 AYDIN BİLAL GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR ½ 1 0 0 0 1 ½ 0 ½ 3 ½ 1534 23
29 SULTANZADE VUGAR ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ-KKTC TUR 0 0 1 1 0 1 ½ 0 0 3 ½ 1206 28
30 KARADUMAN MUSTAFA ÖZEL İDARE SPOR KULUBÜ-KARAMAN TUR 1 0 0 1 1 0 0 3 1435 47
31 EKEN ATAKAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 0 1 0 0 0 ½ 2 ½ 1782 2
32 ATEŞ CÜNEYT SİVAS ANALİZ SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 1 0 0 1 0 ½ 2 ½ 1289 44
33 GÖRGÜLÜ TALHA OZAN HARPUT SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-ELAZIĞ TUR ½ 0 0 ½ 0 ½ 1 0 2 ½ 1245 43
34 ÇINAR CİHANGİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-GAZİANTEP TUR 0 0 0 1 ½ 0 ½ 0 2 1337 36
35 GÖRGÜLÜ YUSUF ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 1317 40
36 TEMİZEL ÖMER ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR 0 0 0 1 0 1 0 0 2 1269 41
37 DEMİRCİ HALİL KAAN EDELER GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KAHRAMANMARAŞ TUR 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2 1150 42
38 ÇELİK MÜCAHİT YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KIRŞEHİR TUR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1228 24
39 AKÇAY KASIM ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 0 0 0 0 ½ 0 ½ 741 55
5. MASA - KADIN SPORCU
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 ABDİMANOĞLU BESTE BAŞAK SELÇUKLU BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KONYA TUR 1 1 1 1 1 1 ½ 1 1 8 ½ 2063 16
2 ARKAN YAREN CENDOSK CENDERE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ-ADIYAMAN TUR 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8 1899 8
3 NOVRUZOVA NİGAR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL TUR 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8 1891 3
4 ELÇİ DEFNE ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İZMİR TUR 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8 1716 21
5 BULGURCU FEYZA NUR YILDIZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KIRŞEHİR TUR 1 1 ½ 1 1 1 1 ½ 1 8 1692 24
6 GÜR TUBA MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ-MARDİN TUR 1 1 1 1 1 1 ½ 0 1 7 ½ 1802 5
7 ACARBAY ALGI ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ ½ 1 1 1 1 ½ ½ 1 7 1858 1
8 HEKİMOĞLU MİHRİBAN KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7 1658 22
9 ONBAŞI İREM ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR 1 1 1 1 1 0 ½ ½ ½ 6 ½ 1670 20
10 DUMAN SENA DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 1 0 1 1 0 1 ½ 1 6 ½ 1652 26
11 ATİLA RABİA MERYEM HARPUT SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-ELAZIĞ TUR 1 ½ 1 1 0 1 1 1 6 ½ 1446 43
12 YÜKSEK EMEK KARAMAN YUNUS EMRE ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 0 1 1 1 ½ ½ 6 1740 4
13 YÜCE NAME ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 1 ½ 1 1 0 0 1 1 ½ 6 1723 7
14 ERASLAN YAĞMUR TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 0 1 1 0 0 1 1 1 6 1686 12
15 SAHİL MÜNEVVER SİİRT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6 1676 15
16 DEMİRCİ HÜSNEGÜL DOBRUCA SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 0 1 1 1 0 0 1 6 1619 10
17 KONAL EMİNE NURSEL ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 0 1 1 1 0 1 6 1577 25
18 AYDOĞAN SÜMEYYE AFYONKARAHİSAR DEHA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 1 0 1 0 1 1 6 1488 39
19 GÖRGÜLÜ ALEYNA İPEK ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 ½ 0 1 1 1 1 0 6 1442 40
20 KOÇ BERFİN ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-DENİZLİ TUR 0 1 0 1 1 0 ½ 1 1 5 ½ 1532 11
21 KORUOĞLU SİNEM BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-BALIKESİR TUR 1 1 1 1 0 1 0 5 1687 17
22 KESKİN İSRA DAMLA KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ TUR ½ 1 0 1 1 1 0 ½ 0 5 1560 18
23 ÜLKÜMEN RABİA TUĞÇE ÖZEL İDARE SPOR KULUBÜ-KARAMAN TUR 0 0 1 0 0 1 1 1 1 5 1314 47
24 ÇAKANEL DİLARA HAMLE SATRANÇ KULÜBÜ-ADANA TUR ½ 1 0 1 0 0 ½ 1 ½ 4 ½ 1465 13
25 KAYA SANEM BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 1 0 1 1 0 ½ 4 ½ 1343 46
26 TİRYAKİ SUDEN ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR 0 1 1 1 0 0 0 0 1 4 1352 27
27 TEKİNYER GİZEM KARAMAN İDMAN YURDU SPOR KULUBÜ TUR 0 1 0 0 0 1 1 1 4 1299 50
28 DOĞAN HAVVA ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ-KKTC TUR 0 1 ½ 1 0 1 ½ 0 0 4 1172 28
29 ÖZTÜRK NİL ÇANAKKALE 1915 SATRANÇ SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 0 0 1 0 1 0 3 ½ 1399 33
30 ZENGİN NAZLICAN SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 0 0 1 1 0 1 0 ½ 0 3 ½ 1289 29
31 AKKUŞ BETÜL AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 1 0 0 ½ 1 1 3 ½ 1278 31
32 KORKMAZ FATMA SİVAS ANALİZ SATRANÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 1 1 0 0 1 ½ 0 3 ½ 1205 44
33 KESTEL MUKADDES ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR ½ 1 0 1 1 0 0 0 0 3 ½ 1171 41
34 TIĞTEPE ELİF NUR ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ ERZURUM TUR 0 0 0 0 1 0 1 1 3 1299 38
35 KESİM PELİN AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SATRANÇ KULÜBÜ-DÜZCE TUR 0 0 0 0 0 1 1 1 3 1148 54
36 ÇETİN AŞİLDA AKÇAKOCA İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-DÜZCE TUR 0 0 0 0 0 1 1 ½ 0 2 ½ 1345 19
37 KALUÇ MEHPARE DENİZ SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 1 0 1 2 1305 35
38 BÜYÜKDENİZ CANSU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2 1168 23
39 AVŞAR BERİVAN ÇAĞLA ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 0 0 1 0 0 0 1 2 1007 55
40 ŞİNİK YAĞMUR MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 0 0 0 0 0 0 1 1390 2
41 SARIAYDIN ESMANUR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1085 34
42 ŞAÇIKARA MERVE ÇORUM MERKEZ YATILI İLKÖĞRETM BÖLGE OKULU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 0 0 0 0 1 889 52
43 AKSOY ESMANUR BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 0 0 0 0 ½ 0 0 0 0 ½ 832 30
44 ÜNAL SELMA BÜYÜK USTALAR SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-ANTALYA TUR 0 0 0 0 0 0 0   753 14
45 DALĞALİ ALEYNA CEDİD SPOR KULÜBÜ-SİİRT TUR 0 0 0 0 0 0 0 0   405 53
6.MASA - 20 YAŞ VE ALTI GENEL
SIRA UNV. SOYADI, ADI KULÜP ADI FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Puan Mak. Rtg. Perf. Takım Sıra
1 HAZAR BATTAL NİĞDE SATRANÇ KULÜBÜ TUR 1 1 1 1 ½ 1 1 1 1 8 ½ 1989 51
2 OĞUZ HÜSEYİN MASAL DİYARI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-EDİRNE TUR 1 1 1 1 1 1 1 ½ ½ 8 2050 6
3 KARATAŞ KUTAY MARMARA ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 ½ 1 1 ½ 1 1 1 ½ 7 ½ 2075 2
4 ERTEKİN OĞUZHAN DERİNCE TURGUT REİS İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ-KOCAELİ TUR 1 ½ 1 1 1 1 1 ½ ½ 7 ½ 1930 26
5 NAZLI SERTAN ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR SPOR KULÜBÜ-ANKARA TUR 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7 1957 7
6 KELPETİN UMUTCAN DOBRUCA SPOR KULÜBÜ-İSTANBUL TUR 1 1 0 ½ 1 ½ 1 1 1 7 1923 10
7 YOLCU ANIL ANKARA DSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 1 0 ½ 1 1 ½ 1 6 1924 1
8 ANCAR FURKAN MEZOPOTAMYA SPOR KULÜBÜ-MARDİN TUR 1 1 0 1 1 0 0 1 1 6 1835 5
9 ŞAKA ÖMER ATAKUM BELEDİYE SPOR-SAMSUN TUR 0 1 ½ 1 1 ½ 0 1 1 6 1736 27
10 SOLMAZ EFE AFYONKARAHİSAR TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 1 0 1 1 1 1 0 1 6 1501 45
11 POLAT ALİ GÖRKEM KARAMAN AKADEMİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 0 1 0 1 1 1 0 5 ½ 1768 18
12 CİVAŞ EGE NOYAN SİNOP KÜLTÜR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 ½ 1 ½ 1 0 ½ 1 5 ½ 1737 35
13 COŞKUN ARDA ÖNAY SATRANÇ SPOR KULÜBÜ-DENİZLİ TUR 1 1 1 ½ 0 0 0 1 1 5 ½ 1734 11
14 AKBAŞ MUHAMMET ERAY BURDUR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ TUR 0 ½ 1 1 1 ½ 1 0 ½ 5 ½ 1694 46
15 AŞIKOĞLU ENGİN CAN KÖY HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ-KASTAMONU TUR 0 1 0 1 1 ½ 1 1 5 ½ 1675 49
16 ORBAY MERT AMASYA OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 ½ 1 1 ½ 1 0 1 ½ 5 ½ 1656 31
17 AKIN BATIKAN AYBEY KÖYCEĞİZ SU SPORLARI SPOR KULÜBÜ-MUĞLA TUR 1 0 1 ½ 1 0 0 1 1 5 ½ 1648 22
18 ADAŞ ANIL ÖZEL BİLTEPE SPOR KULÜBÜ-OSMANİYE TUR 0 1 1 1 1 ½ 1 0 0 5 ½ 1640 41
19 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-KAHRAMANMARAŞ TUR 1 1 0 1 1 ½ 1 0 5 ½ 1619 48
20 AKDAĞ VELİ OĞUZCAN ARDAHAN BELEDİYESİ 23 ŞUBAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TUR 0 1 1 1 1 1 ½ 0 5 ½ 1414 55
21 YOKUŞ YUSUF DİYAR ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-BURSA TUR 1 1 0 ½ 0 1 ½ 1 5 1877 20
22 İPEK EKİN TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ TUR 1 1 1 0 0 0 1 ½ ½ 5 1795 12
23 DURAK AHMET BİTLİS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 0 1 0 0 ½ ½ 1 1 1 5 1645 30
24 AKIN YAĞIZ ÇINAR PENDİK SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-İSTANBUL TUR ½ 1 0 1 0 1 ½ ½ 4 ½ 1928 3
25 KARAGÖLLÜ BARAN İLYAS ARTVİN İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 ½ ½ 1 ½ 4 ½ 1694 25
26 AYDIN MUHAMMED BUĞRAHAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ-UŞAK TUR 1 0 1 ½ 0 1 0 1 4 ½ 1643 23
27 TOPŞİR FURKAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-GİRESUN TUR 0 ½ 1 1 0 1 0 1 0 4 ½ 1624 34
28 YILDIRIM YASİN SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-ÇORUM TUR 0 ½ 0 1 0 0 1 1 ½ 4 1671 29
29 ELİDOLU OĞUZ KAAN ELAZIĞ SATRANÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ TUR 1 1 0 0 ½ 0 0 1 ½ 4 1600 40
30 ÜNSAÇ YÜCEL ALTIN PİYON SATRANÇ DERNEĞİ-KKTC TUR 0 0 1 1